Jste zde

Zpátky na začátek

Výuka 6.-9.ročníků - červen 2020

Vážení rodiče, žáci a žákyně.
Od 8.6. bude na naší základní škole probíhat dobrovolná výuka žáků 6.- 8. ročníků. Z důvodu platných hygienických opatření a doporučení bude tato výuka probíhat v omezeném režimu, se kterým vás prostřednictvím emailu seznámí jednotlivé třídní učitelky. Předpokládaný rozsah od 8.45 do 11.00 hodin, po jednotlivých ročnících - úterý 8. ročník, středa 7. ročník, čtvrtek 6. ročník. V dalších dnech se uskuteční individuální konzultace  (v úterý, ve středu a ve čtvrtek  po 11.00  hod.)

V souvislosti s metodikou MŠMT a hygienickými opatřeními vydáváme dodatek školního řádu pro období trvání těchto omezení.
Žádáme všechny rodiče žáků, kteří od 25. 5. nastoupí do školy, aby se s tímto dokumentem seznámili.

Dokument ke stažení: Dodatek školního řádu

Příloha č.2 (čestné prohlášení)