Nejnovější aktuality

25. 6. 2020

Vážení rodiče,
prvního září nastoupí do naší školy Váš prvňáček. Aby byl tento den radostným a příjemným zážitkem pro všechny, připravili jsme pro vás základní informace, které vám rozeslaly vaše třídní učitelky a také je naleznete v příloze této aktuality.

Vladimír Blažek

Potřeby pro prvňáčky

25. 6. 2020

Z důvodu dosud nepřehledné situlace ve Velké Británii v souvislosti s pandemíí a tím také nízkého počtu dosud přihlášených byla CK nucena zájezd ZRUŠIT. Žádáme všechny přihlášené, aby kontaktovali CK a postupovali podle pokynů mailu , který jim byl cestovní kanceláří zaslán. Děkujeme všem dětem a rodičům za zájem a doufáme, že snad v brzké době se podobná akce bude moci uskutečnit.

23. 6. 2020

Milí deváťáci,

poslední den vaší povinné školní docházky 30.6. se sejdeme v 8.30 jako obvykle (vchod u tělocvičny). Vaše rozloučení s učiteli proběhne ve třídě od 10.00. Nezapomeňte na jejich pozvání.

Za týden se tedy těším na setkání s vámi všemi.

J. Hodboďová

8. 6. 2020

Vážení rodiče.

V příloze najdete rozdělení žáků 1.ročníku do jednotlivých tříd i se jménem třídní učitelky. Tabulka byla k 19.6. aktualizována.

Vladimír Blažek
zást.ředitele

Rozdělení žáků

Dopis rodičům úvodní informace

5. 6. 2020

Milí deváťáci,

fotografování třídy proběhne ve čtvrtek 11. 6. od 10.00 hod. Sraz před vchodem u tělocvičny v 9.30, kdo nechodil na konzultace k přijímacím zkouškám, měl by mít  s sebou vyplněné a podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti (najdete na stránkách školy). Cena velké fotografie je 30,- Kč (každému budou 2 velké fotografie zaplaceny z třídního fondu), cena malé fotografie je 15,- Kč.

4. 6. 2020

Vážení rodiče,

Situace ohledně zájezdu do Anglie se z hlediska CK zatím nemění. V současnosti trvá zákaz výletů školních skupin a výjezd i návrat turistů do Británie je  podmíněn testy na covid.

2. 6. 2020

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2020

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

22.5.2019 převzala ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Červnové  VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

1/ Celostátní fotografické soutěž - " HOKUSFOKUS " uzávěrka soutěže : 30.9.2020

16. 5. 2020

Vážení rodiče,
v souladu s ustanovením školského zákona a správního řádu uveřejňujeme v příloze seznam přijatých žáků do prvního ročníku školního roku 2020/2021. Čísla uvedená v přiloženém seznamu jsou čísla Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání. Stav Vaší žádosti by měl být patrný i v samotném zápisovém portále zapisyzs.liberec.cz jehož prostřednictvím jste žádost podali.
V závislosti na aktuální situaci připravujeme úvodní schůzku rodičů, která by se měla uskutečnit v druhé polovině června na naší škole.

12. 5. 2020

Vážení rodiče.

Vzhledem ke způsobu vzdělávání ve 2.pololetí letošního školního roku, vydalo MŠMT 27.4.2020 vyhlášku, která upravuje zásady pro hodnocení výsledků vzdělávání. Celé její znění otevřete v odkaze na stránky MŠMT:  vyhláška 211