Nejnovější aktuality

31. 3. 2020

Vzhledem k uzavření školy v souvislosti s nákazou způsobenou virem COVID-19, bychom chtěli požádat rodiče o zvážení plateb určené na účty školy.  Platby rozděluji do základních čtyř oblastí:

Platby za školní družinu – doporučuji přerušit do obnovení výuky v naší škole. Pokud máte zaplaceno na delší období, prostředky budou vráceny na základě žádosti zákonných zástupců (termín – červen 2020).

Platby za zájmovou činnost (kroužky) – vyrovnání proběhne na základě uskutečněných lekcí (podkladem bude žádost rodičů, termín – červen 2020).

INFORMACE K NOVÉMU ZÁKONU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Vážení rodiče,

od tohoto týdne budu zadávat pokyny k domácí výuce přes elektronickou ŽK.

Prosím o zpětnou vazbu do mého mailu jnovakovaatzs-aloisinavysina.cz , kde byste mi v několika větách napsali, co se dětem dařilo, kde jim to nešlo, ale zvládly to a co se nezdařilo úplně. Jedná se o učivo z 12. a 13. týdne.

Děkuji, Jiřina Nováková

30. 3. 2020

Vážení rodiče, milé děti!

30. 3. 2020

Počínaje dnešním dnem budou všechny úkoly k domácí výuce zadávány prostřednictvím el. ŽK.

Vypracování posílejte prosím na můj školní e-mail.

Děkuji.

J. Hodboďová

29. 3. 2020

Vážení rodiče, milí žáci a žákyně.

29. 3. 2020

Na vašich el.žk. najdete v sekci výuka- domácí úkol  zadání  úkolů z Aj pro tento týden.

Zdravím Lenka Černá

29. 3. 2020

Dobrý den, prosím o zasílání projektů a el.žk. jsou další úkoly na toto období. Najdete je jako domácí úkol v sekci výuka.

Zdravím Lenka Černá

Dobrý den,

děkuji za doplnění cvičení v pracovním sešitě a prosím o vypracování projektu a vyplnění testu Unit 3.

Jsou zadány v el. ž. v části výuka. Jaou k dú přiloženy jako přílohy. Stáhněte je prosím a vypracované zašlete na můj e- mail. lcernaatzs-aloisinavysina.cz.

Děkuji a přeji hodně trpělivosti.

P.S. S jakýmikoliv problémy kolem Aj se na mě určitě obraťte.

Zdravím L. Černá

29. 3. 2020

Dobrý den, zadání pro Čj na další týden je na vaší žk. v sekci výuka jako hodnocený dom. úkol.

Děkuji za zpracování

Lenka Černá