Nejnovější aktuality

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2021

VÝSLEDKY soutěží:

1/ V celostátní fotografické soutěži " HOKUSFOKUS " - byli naši žáci MILOSLAV KOŠEK a FILIP VYSUŠIL úspěšní v kategorii INSPIRACE MÍSTA.

Získali 3. a 5. MÍSTO z téměř 600 fotografií od 120 účastníků.

Výstava nejlépe ohodnocených snímků je přístupná v budově Klenotnice v Nové Pace.

KATEGORIE - fotografie

2/ V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

22. 6. 2021

V úterý 22.6. 2021 jsme vyměnili školní dílnu za muzeum.

Poslední vyučovací hodiny technických činností jsme strávili v nově otevřeném zrekonstruovaném Severočeském muzeu.

Zaměřili jsme se na objekty, techniky, řemesla, která pro nás mohou být inspirací pro naši školní práci a třeba i budoucí povolání.

Myslíme si, že rekonstrukce se opravdu povedla, a těšíme se na všechny příští návštěvy v novém školním roce.

22. 6. 2021

21. června 2021 proběhly volby nových členů Školské rady při ZŠ Liberec, Aloisina výšina. Rada bude pracovat v tomto složení. Za oprávněné osoby (rodiče) byla zvoleni paní Eva Štolbová a pan Kamil Jan Svoboda. Za pedagogické pracovníky paní Monika Krejčová a slečna Kristýna Harisová. Zbývající dva členové budou jmenováni zřizovatelem.

15. 6. 2021

Vážení rodiče,
v příloze najdete žádosti o vrácení finančních prostředků za ŠD. Po jejich vyplnění můžete žádat o vrácení finančních prostředků za školní družinu do 20.6.2021. Tuto žádost je třeba zaslat na emailovou adresu smalinovaatzs-aloisinavysina.cz nebo předat osobně.
Děkuji
Šárka Malinová, vedoucí ŠD

4. 6. 2021

4. června proběhla na naší škole akce, na kterou se těší všechny děti. Oslavili jsme Den děti. Jako již tradičně, i tentokrát připravili páťáci pro své mladší spolužáky velkou spoustu zábavy.

2. 6. 2021

V sobotu 22.5.2021 se v knihkupectví Fryč (za splnění všech epidemiologických opatření), sešli žáci základních škol a nižších stupňů gymnázií, aby strávili v pro recitaci novém prostředí příjemný čas s uměleckými texty.

Jednalo se již o krajské kolo, sešli se tedy ti nejlepší . O to větší radost máme, že ve 2. kategorii (tedy žáci 4. a 5. ročníků) se naši žáci neztratili. Ella Maruškevičová ze 4.C získala ocenění poroty, Ríša Antonický z 5.C zvláštní ocenění poroty a 4. místo a Andrea Matějíčková 1. místo a postup do celostátního kola.

27. 5. 2021

Vážení rodiče.

V příloze naleznete rozdělení žáků do budoucích tříd 1. A (I.Fleglová), 1. B (J.Šteflová) a 1. C (J.Šírlová).

Vladimír Blažek

ROZDĚLENÍ ŽÁKŮ

22. 5. 2021

Od pondělí 24.5.2021 se kroužky

SPORT NÁS BAVÍ uskuteční v úterý od 15.30 do 16.30

a TANEČNÍ KROUŽEK ve čtvrtek od 15.30 do 17.00.

Za školní družinu
Jana Kuklová (ved.kroužků)

20. 5. 2021

Vážení rodiče.

V příloze najdete informace k doplňkovým volbám do školské rady.

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ DOPLŇKOVÝCH VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY

Vladimír Blažek
zástupce ředitele ZŠ
Alloisina výšina

15. 5. 2021

Vážení rodiče,

v příloze najdete seznam přijatých dětí na naší školu do 1.ročníku ve škoním roce 2021/2022.

Z důvodu GDPR jsou uvedeny jen ID žádosti. Přehled otevřete zde: SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ PODLE ID ŽÁDOSTI