Nadcházející akce

Vážení rodiče,

v příloze naleznete výsledek rozhodnutí o přijatí žáků do běžné třídy prvního ročníku pro školní rok 2019/2020.

Pro identifikaci Vašeho dítěte musíte znát jeho identifikátor. Dokument k otevření: ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ

Vladimír Blažek, zástupce ředitele ZŠ

11. 5. 2019

Informace pro rodiče a žáky budoucí 1. třídy s rozšířenou výukou tvořivých a estetických činností
Vážení rodiče,
ředitelství školy oznamuje, že ve školním roce 2019/2020 bude otevřena jedna 1. třída s rozšířenou výukou tvořivých a estetických činností. Pamětní list do třídy s rozšířenou výukou tvořivých a estetických činností obdrží úspěšní žadatelé s rozhodnutím ředitele školy k přijetí k povinné školní docházce. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Se srdečným pozdravem  Mgr. Jaroslav Vykoukal – ředitel školy
V Liberci 10. 5. 2019

22. 5. 2019

Ve dnech 13.-17.5.2019 se žáci 9.A třídy naší školy zúčastnili cykloturistického kurzu. Uskuečnil se v Jizerských horách, kde turisté i cyklisté poznávali zajímavá místa a krásnou přírou našich hor. V příloze najdete jejich postřehy a dojmy - NÁŠ CYKLOTURISTICKÝ KURZ

Ve fotogalerii je několik dokumetárních fotografií - FOTO

30. 3. 2019

Ve dnech 28.-29.3. se v Mladé Boleslavi uskutečnilo dvoudenní republikové finále ve florbalu v kategorii 6.-7. tříd, finále soutěže, které se každoročně účastní obrovské množství škol z celé České republiky a snaží se přes okresní a krajské turnaje probojovat až do republikového finále mezi 6 nejlepších škol. V letošním roce se až do samotného finále podařilo probojovat našemu dívčímu florbalovému týmu.

Aktuálně ve třídách

22. 5. 2019

Naše první třídy se zapojily do preventivního programu „Veselé zoubky“, kterou připravila společnost DM drogerie markt s.r.o. Projekt prolínal všemi vyučovacími předměty . Každá paní učitelka pojala toto téma trochu jinak. Děti měly možnost navštívit nedalekou zubní ordinaci. Prohlédnout si vybavení i nástroje, které pan zubař při své práci používá.

20. 5. 2019

Ševče, drž se svého kopyta. Tak i na toto ustálené rčení přišla řeč v pátek 17.5., kdy k nám na besedu přišel švec. Nepříšel pouze jeden, ale hned dva - otec a syn Fadrhoncovi. Na začátku nás seznámili nejen s historií tohoto řemesla, ale i s historií obouvání vůbec. Nejstarší boty měl zřejmě Őtzi, jehož mumie pochází z mladší doby kamenné a který zahynul při přechodu Alp.

4. 6. 2019 - DIVIZNA  - výukový program - poznávání přírody

29. 5. 2019 - Třídní výlet ke Dni dětí - návštěva zámku Lemberk

16. 5. 2019

10. května jsme se opět vypravili společně do divadla. Tentokrát jsme vybrali dernieru divadelní adaptace románu Marka Haddona Podivný případ se psem. Představení nás nadchlo a příběh autistického chlapce v podání Tomáše Váhaly  nás dojal i donutil k zamyšlení.

Děkujeme tímto za skvělý zážitek.

7. 5. 2019

Dne 9.5.2019 navštíví žáci 7.A  IQlandii s lektorským programem na téma „Věda v kuchyni“. Sraz žáků bude v 8.50 před vchodem do IQlandie. Po skončení programu (cca v 11.00hod) se žáci vrátí s doprovodem do školy. Cena programu je celkem 60 Kč.

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku